De jaarlijkse demonstratie voor gelijke rechten voor de wereldwijde regenboogcommunity. De Pride Walk is dit jaar op zaterdag 30 juli om 12.00 uur. Start: De Dam.

Pride is protest. Want de strijd om gelijke rechten en om te kunnen zijn wie je bent en houden van wie je wilt is nog iedere dag actueel. Dat komt tijdens Pride Amsterdam onder meer tot uitdrukking in de jaarlijkse Pride Walk. Dit initiatief begon tien jaar geleden vanuit stichting Homomonument en is toen direct omarmd door Pride Amsterdam. Niet alleen hebben wij direct alle kosten voor onze rekening genomen, maar ook hebben wij de PrideWalk ondersteund met een vaste commissie binnen onze stichting en met inzet van onze vrijwilligers. Dit alles heeft ervoor gezorgd dat de Pride Walk heeft kunnen uitgroeien tot een van de vaste en zeer gewaardeerde pijlers van Pride Amsterdam.

Programma:
11.00 – 12.00 Demonstratie De Dam
12.00 – 13.00 Pride Walk
13.00 – Pride Park

Route:
Dam – Rokin – Vijzelstraat – Weteringschans – Stadhouderskade – Vondelpark

De Pride Walk 2022 wordt georganiseerd door Stichting Homomonument.
Pride Amsterdam

 

Door ravage

Abonneer
Laat het weten als er

*

0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties